Ücret Desteğinden Yararlanmak İçin Hangi İşten Çıkış Kodları ile Bildirilmemesi Gerekir?

0
1190

ÜCRET DESTEĞİNDEN YARARLANMAK İÇİN HANGİ İŞTEN ÇIKIŞ KODLARI İLE BİLDİRİLMEMESİ GEREKİR?

7166 Sayılı Kanunla 4447 sayılı Kanunun Geçici 19. maddesine eklenen hüküm ile ÜCRET DESTEĞİNDEN yararlanmak için işçinin en az 9 ay çalıştırılması zorunlu tutulmuş olup, ekte yer alan yazıda işten çıkış kodları belirtilmiştir. Kırmızı renkte yazılı olan çıkış kodları ile işçinin çıkışının olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde  yararlanılan ücret ve prim desteği geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz