Hakkımızda

Biz Kimiz

Sürekli değişen yasal mevzuatları yakından takip edip, global düzeyde teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, hizmetimizin kalitesini ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutma gayretinde profesyonel hizmet veren Mali Müşavirlik ve Denetim ofisiyiz.

Kurucumuz 10.11.1987 Malatya doğumludur.

İlk ve Orta öğretimini Malatya’da köy okullarında tamamlamıştır.

Malatya Ticaret Meslek Lisesi’nden 2004 yılında Bilgisayarlı Muhasebe Bölümünden dereceyle mezun olmuştur.

İnönü Üniversitesi Malatya MYO, Muhasebe Bölümünden 2007 yılında Mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2010 yılında Lisans derecesi ile mezun olmuştur.

2018 yılında Yüksek Lisansını Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı üzerinde tamamlayan Mustafa Şarlak, Dış Ticarette Kullanılan Finansman ve Alternatif Finansman Yöntemleri yüksek lisans tezini de vererek Malatya’da Uygulanmasına yönelik de araştırmalar yapmıştır.

2007 yılında başlayan iş hayatında birçok firmada çeşitli pozisyonlarda çalışmış ve farklı sektörlerde uygulanan muhasebe, finans ve denetim alanlarında uzmanlık almıştır.

2018 yılında ofisini açarak birçok alanda ve sektörde edindiği tecrübeleri farklı bakış açılarıyla Malatya ve çevre illerde Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetine farklı boyutlar katarak büyüme hedefiyle markasını oluşturmuştur.